اخبار و رویداد

شنبه 6 دی 1399

کسب مقام اول شرکت پالایش نفت تهران در پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

   رئیس روابط عمومی شرکت پالایش نفت تهران رتبه اول «کارشناس برتر» روابط عمومی کشور در پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی را از آن خود ساخت.

       در پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی که با حضور محمد خدادی معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از اساتید دانشگاه، مدیران، کارشناسان و صاحب‌نظران
روابط عمومی سازمان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی کشور در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد، شاکر خفایی رئیس روابط عمومی شرکت پالایش نفت تهران در بخش "کارشناسی برتر" لوح سپاس و تندیس برتر ملی این جشنواره را به خود اختصاص داد.

       این در حالی است که پیش‌از این خفایی توانسته بود عناوینی چون روابط عمومی برتر کشور در شانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران، رتبه اول وزارت نفت در رشته برنامه ریزی در هشتمین جشنواره روابط عمومی های برتر صنعت نفت کشور، رتبه اول کشوری جشنواره آموزشی-تحصیلی جایزه ملی ایثار و رتبه نخست برترین گزارش مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت در چندین دوره را از آن خود کند. وی همچنین با داشتن تألیف کتب، اینفوگرافی های متعدد و طرح های پژوهشی در حوزه مدیریت و روابط عمومی در کارنامه خود، توانست در سال جاری با ارائه پیشنهادی خلاقانه و اصلاحی، ضمن بهینه سازی فرآیند انتشار آگهی فراخوان مناقصات و مزایدات شرکت پالایش نفت تهران سالانه بیش از 15 میلیارد ریال برای این شرکت صرفه جویی به ارمغان آورد. علاوه بر آن با بستر سازی در جهت صیانت از مالکیت معنوی و ارتقاء ارزش برند شرکت 
پالایش نفت تهران از طریق ساختار بندی و چارچوب سازی هویت بصری اقدامات مستند مؤثری با مجموعه همکاران روابط عمومی انجام داده است.

       رئیس روابط عمومی شرکت پالایش نفت تهران عضویت در کمیته های مختلف علمی-تخصصی من جمله باشگاه پژوهشگران جوان، مدیران دانش بنیان، تیم مدیریتی طرح تحول و تعالی سیستم مدیریتی شرکت 
پالایش نفت تبریز در مکتب یادگیری ( AMIF/MAMIF) و عضو تیم کارشناسی مدیریت راهبری CSR صنعت نفت کشور را در کارنامه دارد. طراحی مدل اجرایی بومی سازی شده مدیریت مسئولیت های اجتماعی شرکت
پالایش نفت تبریز را می‌توان نقطه عطف کارنامه وی برشمرد که پس از ارزیابی مستندات ارائه شده، توسط هیئت داوران توانست این افتخار را برای صنعت نفت کشور و پالایش نفت تهران به ارمغان آورد.

        پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی با هدف آشنایی با اصول و استانداردهای نشر الکترونیک و مکتوب در روابط عمومی و ارائه آثار و تجارب موفق، توسعه و ارتقای سطح توانمندی‌ها و مهارت‌های مدیران و کارشناسان روابط عمومی در حوزه فعالیت‌های انتشاراتی و فرهنگ‌سازی مناسب و تکریم و معرفی نخبگان و الگوهای برتر به همت انجمن متخصصان روابط عمومی ایران در دو بخش رقابتی و آموزشی در دو گروه ملی و استانی در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی (سازمان مطالعات و بهره وری نیروی انسانی) برگزار شد.

       بی شک کسب این موفقیت ارزشمند در سایه حمایت های بی شائبه تیم رهبری و مرهون تلاش و کوشش کلیه کارکنان شریف و زحمت کش شرکت بوده است. این امور با تبریک این عنوان شایسته، ضمن آرزوی تداوم هر چه بیشتر دستاورد ها و موفقیت های سازمان در کلیه سطوح، مراتب قدردانی و تشکر خود را از مدیرعامل ، مدیران و رؤسای ستادی و عملیاتی و کلیه کارکنان خدوم و پرتلاش شرکت که همواره یار و یاور اداره روابط عمومی بوده اند، اعلام می دارد.