اخبار و رویداد

دوشنبه 6 مرداد 1399

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت پالایش نفت تهران برای سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 1398 در روز دوشنبه 30 تیرماه سال جاری با حضور 86/2 درصد از سهام داران شرکت با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در تالار ولایت این شرکت برگزار شد.
 حامد آرمان فر مدیرعامل شرکت پالایش نفت تهران ضمن اعلام این خبر گفت: مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پالایش نفت تهران امروز با حضور 86/2 درصد از سهام داران این شرکت با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی برگزار و به صورت برخط از درگاه معرفی شده در وب سایت شرکت برای عموم سهام داران به نمایش گذاشته شد.
وی اظهار داشت: براساس گزارش حسابرس مستقل، صورت های مالی شرکت پالایش نفت تهران برای سال مالی منتهی به 29 اسفندماه سال 1398 به نحو مطلوب و مطابق با استاندارد های حسابداری انجام یافته و عملکرد مالی شرکت مورد تائید و تصویب مجمع عمومی صاحبان سهام قرار گرفت. 
بنا بر اعلام مدیرعامل شرکت پالایش نفت تهران؛ امور حقوقی این شرکت مکلف شد نسبت به انتقال اسناد مالکیت اراضی و تعیین تکلیف اسناد مشترک با شرکت های همجوار اقدام نماید.
آرمان فر با تاکید بر لزوم راه اندازی و اجرای پروژه بنزین سازی( CCR) از مراحل نهایی فرآیند انتخاب پیمانکار پروژه و آغاز به کار آن در آینده ای نزدیک خبر داد.
وی تصریح کرد: بهره برداری از پروژه های سودآور نظیر CCR و RCD از اولویت های شرکت بوده که در تلاشیم در سال جهش تولید اقدامات موثری برای شروع این پروژه ها انجام دهیم.
مدیرعامل شرکت پالایش نفت تهران گفت: در این مجمع پس از بررسی صورت های مالی شرکت شامل صورت سود و زیان، صورت وضعیت مالی و همچنین صورت وضعیت جریان های نقدی با اتفاق آرا مقرر شد 30درصد از سود خالص سال مالی به حساب اندوخته شرکت منتقل و مبلغ 170 ریال به ازای هر سهم به عنوان سود سهام با رعایت مفاد اصلاحیه قانون تجارت به صاحبان سهام شرکت پرداخت و باقی مانده به حساب سود انباشته شرکت منظور گردد.
در این مجمع روزنامه دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه های کثیرالانتشار جهت درج آگهی های رسمی شرکت برای مدت یک سال تعیین شد.